LocalGov Workflows (1.4.1) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Never
nn: Aldri

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: - All -
nn: - Alle -
