LocalGov Workflows (1.4.1) - en to ro translation catalogue (54 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Approve
ro: Aprobă

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Email address
ro: Adresă email

en: Author
ro: Autor

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Notes
ro: Note

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Never
ro: Niciodată

en: Contacts
ro: Contacte

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Authored by
ro: Autor

en: 1 year
ro: 1 an

en: Desc
ro: Descendent

en: Notifications
ro: Notificări

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: author
ro: autor

en: Entity
ro: Entitate

en: Changed
ro: Schimbat

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Review
ro: Verificare

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Apply
ro: Aplică

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Offset
ro: Decalaj

en: Drupal user
ro: Utilizator Drupal

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Moderation state
ro: Starea de moderare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Get the actual content from a content revision.
ro: Obțineți conținutul actual dintr-o revizie a conținutului.

en: The username of the content author.
ro: Numele de utilizator al autorului conținutului.
