LocalGov Workflows (1.4.1) - en to sk translation catalogue (64 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Author
sk: Autor

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Schedule
sk: Plán

en: View
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Never
sk: Nikdy

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authored by
sk: Autor

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Review
sk: Prehľad

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Apply
sk: Použiť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Offset
sk: Ofset

en: Scheduling
sk: Plánovanie

en: Drupal user
sk: Používateľ Drupalu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Editorial
sk: Editoriál

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
