LocalGov Workflows (1.4.1) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Author
sq: Autori

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
