LocalGov Workflows (1.4.1) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Author
sr: Аутор

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Review
sr: Провера података

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Language code
sr: Кȏд језика

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sr: Поврати у Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
