LocalGov Workflows (1.4.2) - en to az translation catalogue (55 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Author
az: Müəllif

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Never
az: Heç vaxt

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti

en: Get the actual content from a content revision.
az: Məzmun təftişindən faktiki məzmunu əldə edin.

en: Editorial
az: Redaksiya

en: The username of the content author.
az: Məzmun müəllifinin istifadəçi adı.

en: Find and moderate content.
az: Məzmunu tapın və nəzarət edin.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
az: Arxivləşdirilib

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
az: Qaralama

[ctx: Workflow state label]
en: Published
az: Nəşr edilmişdir

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
az: Arxiv

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
az: Qaralamaya bərpa edin

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
az: Bərpa et

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
az: Yeni Qaralama Yaradın

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
az: Dərc et
