LocalGov Workflows (1.4.2) - en to cs translation catalogue (52 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Approve
cs: Schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Email address
cs: E-mail

en: Author
cs: Autor

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: View
cs: Zobrazit

en: Notes
cs: Poznámky

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Never
cs: Nikdy

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Authored by
cs: Autor

en: 3 months
cs: 3 měsíce

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: author
cs: autor

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Review
cs: Revize

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Apply
cs: Použít

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Offset
cs: Posun

en: Scheduling
cs: Plánování

en: Drupal user
cs: uživatel Drupalu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: The username of the content author.
cs: Uživatelské jméno autora obsahu.
