LocalGov Workflows (1.4.2) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Approve
ga: Aontaigh le

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
