LocalGov Workflows (1.4.2) - en to gl translation catalogue (51 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Approve
gl: Aprobar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Author
gl: Autor/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Schedule
gl: Programación

en: View
gl: Ver

en: Notes
gl: Notas

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Never
gl: Nunca

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Authored by
gl: Creado por

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: author
gl: autor

en: Entity
gl: Entidade

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Review
gl: Revisión

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Apply
gl: Aplicar

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Scheduling
gl: Planificación

en: Drupal user
gl: Usuario de Drupal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Needs review
gl: Precisa revisión

en: Get the actual content from a content revision.
gl: Obter o contido real dunha revisión de contido.

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.
