LocalGov Workflows (1.4.2) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Email address
os: Email адрес

en: Author
os: Автор

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
