LocalGov Workflows (1.4.2) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Approve
ps: منل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Author
ps: ليكوال

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Never
ps: هيڅکله

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
