LocalGov Workflows (1.4.2) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
