LocalGov Workflows (1.4.2) - en to ur translation catalogue (30 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Approve
ur: منظور

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Author
ur: مصنف

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Active
ur: فعال

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
