LocalGov Workflows (1.4.3) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Approve
be: Дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Email address
be: Email адрас

en: Author
be: Аўтар

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Schedule
be: Расклад

en: View
be: Праглядзець

en: Notes
be: Заўвагі

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Never
be: Ніколі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: 1 year
be: 1 год

en: Authored on
be: Дата:

en: Entity
be: Сутнасць

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Language code
be: Код мовы
