LocalGov Workflows (1.4.3) - en to no translation catalogue (41 entries)

en: Approve
no: Godkjenn

en: Delete
no: Slett

en: Content
no: Innhold

en: Value
no: Verdi

en: Email address
no: E-postadresse

en: Author
no: Forfatter

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: Edit
no: Rediger

en: Name
no: Navn

en: Schedule
no: Plan

en: View
no: Vis

en: Notes
no: Notater

en: Email
no: E-post

en: Created
no: Opprettet

en: Active
no: Aktiv

en: Never
no: Aldri

en: Authored by
no: Skrevet av

en: 3 months
no: 3 måneder

en: 6 months
no: 6 måneder

en: 1 year
no: 1 år

en: 2 years
no: 2 år

en: Notifications
no: Varslinger

en: Authored on
no: Opprettet

en: Entity
no: Entitet

en: Changed
no: Endret

en: Unpublished
no: Upublisert

en: Review
no: Se over

en: Default value
no: Standardverdi

en: Language code
no: Språkkode

en: Drupal user
no: Drupal-bruker

en: Editorial
no: Redaksjonell

en: The username of the content author.
no: Brukernavnet til forfatteren av innholdet.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
no: Lagret i arkiv

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
no: Utkast

[ctx: Workflow state label]
en: Published
no: Publisert

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
no: Arkiv

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
no: Gjenopprett utkast

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
no: Gjenopprett

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
no: Opprett nytt utkast

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
no: Publiser
