LocalGov Workflows (1.4.3) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Approve
oc: Aprovar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Author
oc: Autor

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Schedule
oc: Planning

en: View
oc: Veire

en: Notes
oc: Nòtas

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Never
oc: Pas jamai

en: Authored by
oc: Escrich per

en: 3 months
oc: 3 meses

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 1 year
oc: 1 an

en: 2 years
oc: 2 ans

en: 3 years
oc: 3 ans

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Entity
oc: Entitat

en: Changed
oc: Modificat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Needs review
oc: Nécessite una verificacion
