LocalGov Workflows (1.4.3) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Email address
sl: E-naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Never
sl: Nikoli

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Language code
sl: Koda jezika
