LocalGov Workflows (1.4.3) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Approve
sv: Godkänn

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Email address
sv: E-postadress

en: Author
sv: Författare

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: View
sv: Visa

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Never
sv: Aldrig

en: Contacts
sv: Kontakter

en: Authored by
sv: Författad av

en: 1 year
sv: 1 år

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Authored on
sv: Författad

en: Entity
sv: Objekt

en: Changed
sv: Ändrad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Review
sv: Granska

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Language code
sv: Språkkod

en: Scheduling
sv: Schemaläggning

en: Drupal user
sv: Användare i Drupal

en: Needs review
sv: Behöver översyn

en: Reschedule
sv: boka om

en: Editorial
sv: Redaktionell

en: The username of the content author.
sv: Användarnamnet för innehållets författare.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sv: Arkiverad

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sv: Utkast

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sv: Publicerad

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sv: Arkiverad

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sv: Återställ till utkast

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sv: Återställ

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sv: Skapa nytt utkast

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sv: Publicera
