LocalGov Workflows (1.4.3) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Never
th: ไม่เคย

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: The username of the content author.
th: ชื่อผู้ใช้งานของผู้เขียนเนื้อหา
