Localized Configuration (8.x-1.0-alpha11) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Other
bo: གཞན

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས
