Localized Configuration (8.x-1.0-alpha13) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Administration
az: İdarəetmə

en: File
az: Fayl

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Other
az: Digər

en: Global
az: Qlobal
