Localized Configuration (8.x-1.0-alpha5) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Administration
es: Administración

en: File
es: Archivo

en: Settings
es: Configuración

en: Example
es: Ejemplo

en: Other
es: Otro(s)
