Localized Configuration (8.x-1.0-alpha9) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: File
hu: Fájl

en: Settings
hu: Beállítások

en: Example
hu: Példa

en: Other
hu: Egyéb

en: Global
hu: Általános

en: Example setting
hu: Példa beállítások
