Localized Configuration (8.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Administration
cs: Administrace

en: File
cs: Soubor

en: Settings
cs: Nastavení

en: Example
cs: Příklad

en: Other
cs: Jiné

en: Global
cs: Globální
