Localized Configuration (8.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ru: Администрирование

en: File
ru: Файл

en: Settings
ru: Настройки

en: Example
ru: Пример

en: Other
ru: Другое

en: Global
ru: Глобальный

en: Example setting
ru: Настройка образца
