Localized Configuration (8.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: File
ta: கோப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Global
ta: உலகளாவிய
