Localized Configuration (8.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Administration
tr: Yönetim

en: File
tr: Dosya

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Example
tr: Örnek

en: Other
tr: Diğer

en: Global
tr: Genel
