Localized Configuration (8.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: File
uk: Файл

en: Settings
uk: Налаштування

en: Example
uk: Приклад

en: Other
uk: Інше

en: Global
uk: Глобальне
