Localized Configuration (8.x-2.0-alpha10) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: File
fi: Tiedosto

en: Settings
fi: Asetukset

en: Example
fi: Esimerkki

en: Other
fi: Muu

en: Languages
fi: Kielet

en: Global
fi: Yleinen
