Localized Configuration (8.x-2.0-alpha10) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Administration
hi: प्रशासन

en: File
hi: फ़ाइल

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Example
hi: उदाहरण

en: Other
hi: अन्य

en: Languages
hi: भाषायें
