Localized Configuration (8.x-2.0-alpha10) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: File
ja: ファイル

en: Settings
ja: 設定

en: Example
ja: 例

en: Other
ja: その他

en: Languages
ja: 言語

en: Global
ja: グローバル
