Localized Configuration (8.x-2.0-alpha10) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: File
ka: ფაილი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Other
ka: სხვა

en: Languages
ka: ენები

en: Global
ka: გლობალური
