Localized Configuration (8.x-2.0-alpha11) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Administration
af: Administrasie

en: File
af: Lêer

en: Settings
af: Verstellings

en: Other
af: Ander

en: Languages
af: Tale
