Localized Configuration (8.x-2.0-alpha11) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: File
cy: Ffeil

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Other
cy: Arall

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Global
cy: Eang
