Localized Configuration (8.x-2.0-alpha11) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Administration
et: Haldus

en: File
et: Manus

en: Settings
et: Seaded

en: Other
et: Muu

en: Languages
et: Keeled

en: Global
et: Globaalne
