Localized Configuration (8.x-2.0-alpha11) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: File
he: קובץ

en: Settings
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Languages
he: שפות

en: Global
he: כללי
