Localized Configuration (8.x-2.0-alpha11) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Other
my: အခြား

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ
