Localized Configuration (8.x-2.0-alpha12) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Administration
bg: Администриране

en: File
bg: Файл

en: Settings
bg: Настройки

en: Other
bg: Други

en: Languages
bg: Езици
