Localized Configuration (8.x-2.0-alpha12) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: File
fr: Fichier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Example
fr: Exemple

en: Other
fr: Autre

en: Languages
fr: Langues

en: Example setting
fr: Paramètre d'exemple
