Localized Configuration (8.x-2.0-alpha12) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: File
nl: Bestand

en: Settings
nl: Instellingen

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Other
nl: Andere

en: Languages
nl: Talen

en: Global
nl: Algemeen
