Localized Configuration (8.x-2.0-alpha14) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Administration
el: Διαχείριση

en: File
el: Αρχείο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Other
el: Άλλο

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Global
el: Καθολικό
