Localized Configuration (8.x-2.0-alpha14) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Administration
eo: Administrado

en: File
eo: Dosiero

en: Settings
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Languages
eo: Lingvoj
