Localized Configuration (8.x-2.0-alpha14) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Administration
gd: Rianachd

en: File
gd: Faidhle

en: Settings
gd: Roghainnean

en: Other
gd: Eile

en: Languages
gd: Cànain
