Localized Configuration (8.x-2.0-alpha14) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Example
it: Esempio

en: Other
it: Altro

en: Languages
it: Lingue

en: Global
it: Globale
