Localized Configuration (8.x-2.0-alpha14) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: File
mr: फाईल

en: Settings
mr: संरचना

en: Example
mr: उदाहरण

en: Languages
mr: भाषा
