Localized Configuration (8.x-2.0-alpha14) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: File
ms: Fail

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Other
ms: Lain-lain

en: Languages
ms: Bahasa-bahasa
