Localized Configuration (8.x-2.0-alpha14) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Administration
no: Administrasjon

en: File
no: Fil

en: Settings
no: Innstillinger

en: Example
no: Eksempel

en: Other
no: Annet

en: Languages
no: Språk
