Localized Configuration (8.x-2.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ
