Localized Configuration (8.x-2.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: File
pt: Arquivo

en: Settings
pt: Configurações

en: Example
pt: Exemplo

en: Other
pt: Outros
