Localized Configuration (8.x-2.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: File
eu: Fitxategi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Example
eu: Adibide

en: Other
eu: Bestea

en: Global
eu: Globala
